Home WT.Social Forums WT.Social Forum MAGYAR Az új közösségi portál?

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • #280
      PaDi
      Participant

      Sziasztok! Mi a véleményetek erről az újdonságról? Szerintetek ez valóban a facebook végét jelentheti?

      • This topic was modified 4 years, 5 months ago by PaDi.
    • #282
      Liluka
      Participant

      Oh de jó, hogy már magyarul is elérhető! Gratulálok a fejlesztéshez. Sokkal könnyebb az anyanyelvemen megosztani a gondolataimat, mint angolul. Az én véleményem az, hogy ez a kezdeményezés még nagyon gyerek cipőben jár és meg kell erősödnie ahhoz, hogy leváltsa a Facebookont vagy az Instát, de semmi sem lehetetlen! A Facebook is egy egyetemi beszélgető felület volt és lám, hogy túlnőtte önmagát. Készült is erről egy film de sajnos nem emlékszem a pontos címre. Esetleg tudja valaki?

    • #283
      Trilla
      Participant

      Hello mindenki
      Liluka a film címe a Közösségi háló, pár éve láttam, szerintem egyszer nézhető

    • #284
      Liluka
      Participant

      Köszke Trilla! Egyszer megnézem 🙂

    • #285
      Csakjani
      Participant

      Azon gondolkodtam miért is kell nekünk egyáltalán a facebook? Nekem is volt, de egy időre felfüggesztettem, mert halálra idegesített, hogy mikor eszik a szomszédom és mit, ki és hova megy nyaralni, ki és mikor van kórházban és még sorolhatnám. Szerintem ez nem tartozik senkire. Aztán észrevettem, hogy azok a dolgok, amiket keresek az interneten, hírtelen feltünnek a facebookon reklámként. Ez az a határ, ami túllépte nálam a normalitást. Ne legyenek illúzióitok, mindent tudnak rólunk. Szóval, felfügesztettem a fiókomat, mert úgy a éreztem, hogy személyiségi jogaimon taposnak páros lábbal.Megfigyelnek talán még le is hallgatnak. Nekem ez nagyon nem szimpatikus

    • #286
      PaDi
      Participant

      Tudom mire gondolsz, hasonló megfontolásból döntöttem a fb fiók törlése mellett de aztán úgy hozta a sors, hogy a vállalkozásomnak kellett egy fb oldal, mert manapság ez nélkülözhetetlen. Igy kénytelen voltam deaktiválni magam. De semmit sem osztok meg vagy teszek közzé ami személyes.

    • #289

      Szerintem ettől még a FB nem fog “elpusztulni”

    • #294
      Szalai.laci
      Participant

      Halihó
      (Előbb azt akartam írni, bojler eladó, de sikerült nagyjából visszatartani.)

    • #295
      PaDi
      Participant

      Kedves Szalai.laci Amúgy üdvözlönk a kis közösségünkben. Kérlek áruld el mennyi a bojler ára? :))))

    • #312
      Trilla
      Participant

      Nos, mielőtt regisztációra adnám a fejem, kicsit utána néztem ennek az új portálnak. Most akkor kell érte fizetnie avagy sem?

    • #315
      Liluka
      Participant

      Nem kell, csak támogathatod az oldalt. Nyilván, aki anyagilag hozzájárul a fejlesztésekhez, fenntartásokhoz, az előbb igénybe is tudja venni a szolgáltatást. Mindenki más várólistára kerül, de ne aggódj, előbb-utóbb mindenki bekerül!

Viewing 10 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.